Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

I cesta je cíl

ikonadopis2

+420 493 624 462

nahabru@seznam.cz

493 624 462

nahabru@seznam.cz

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

škola otevírá v 7:30

Od pondělí do pátku

Habr Cup 2022

Již tradičně na konci školního roku pořádá Žákovský parlament turnaj pro své spolužáky ve vybíjené a florbalu. Ani letos tomu nebylo jinak, turnaj byl připraven pro žáky prvního i druhého stupně, bohužel nám však nepřálo počasí a turnaj pro druhý stupeň jsme museli odložit na září.

V pondělí 27. června se tedy utkali pouze žáci prvního stupně. Prvňáčci změřili své síly při vybíjené dle pravidel „všichni proti všem“. Mezi dívkami zvítězila Markétka Rejlová a mezi chlapci byl nejlepší Matěj Hošek.

Poté následoval statečný souboj mezi týmy druhé a třetí třídy ve vybíjené, ve kterém zvítězili třeťáci. Čtvrťáci se utkali v lítém boji s žáky páté třídy a to hned dvakrát – ve vybíjené a rovněž ve florbalu. Bojovali statečně, ale bohužel v obou případech utrpěli porážku. Věříme, že příště budou úspěšnější, i když není důležité vyhrát, ale dobře si zahrát a to se všem zúčastněným povedlo.

Děkujeme všem žákům za účast, gratulujeme vítězům a poraženým přejeme hodně sil do dalších soubojů, třeba již vítězných…

Komentáře nejsou povoleny.
Z archivu