Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

I cesta je cíl

ikonadopis2

+420 493 624 462

nahabru@seznam.cz

493 624 462

nahabru@seznam.cz

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

škola otevírá v 7:30

Od pondělí do pátku

Minikopaná

Ve čtvrtek 9. května se na hřišti v Dohalicích uskutečnilo okresní kolo minikopané žáků 6. a 7. tříd. Po problémech s organizátorem i hřištěm se nakonec vše vydařilo. Počasí přálo, Dohaličtí se vzorně starali a hráči podávali úžasné výkony. V konkurenci sedmi nejlepších družstev z okresu náš tým ve složení Adam Honegr, Filip Rejman, Michal a Martin Pospíšilové, Filip Bureš, Matvij Pankratov, David Laporte, Max Valášek, Samuel Vítek a Sebastian Jung podal vynikající výkon.

Celkově třetí místo a bronzové medaile jsou zcela zasloužené. Dokonce si troufnu tvrdit, že chybělo málo a turnaj jsme vyhráli. S oběma jičínskými školami, které se umístily před námi, jsme totiž vedli a jen šťastnou náhodou a naším drobným selháním se jim podařilo zápasy otočit. Trochu v tom zahrála roli naše nesehranost, neměli jsme možnost ani jednou trénovat spolu, trochu fakt, že jednoho z našich pouhých dvou obránců nepustila maminka, takže jsme museli improvizovat v sestavě a bylo to znát v obraně i útoku a trochu také trenérské selhání, protože jsme se po vstřelené brance nestáhli včas do obrany.

Zvítězili jsme nad družstvy ZŠ Komenského, novopackého gymnázia a ZŠ Cerekvice, remizovali s družstvem ZŠ Husitská z Nové Paky a dvakrát smolně prohráli nejtěsnějším rozdílem 1:2 s družstvy jičínských ZŠ 17. listopadu a Železnická.

Nejlepším střelcem byl se třemi góly Matvij Pankratov, po jednom přidali Martin Pospíšil, Max Valášek, David Laporte a Sam Vítek. I ostatní však hráli skvěle a o vynikající výsledek se zasloužili.

Celý tým zaslouží pochvalu za příkladnou reprezentaci.

jj

Komentáře nejsou povoleny.
Z archivu