Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

I cesta je cíl

ikonadopis2

+420 493 624 462

nahabru@seznam.cz

493 624 462

nahabru@seznam.cz

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

škola otevírá v 7:30

Od pondělí do pátku

Obhajoby absolventských prací

Pátek 7. 6. patřil na naší škole obhajobám absolventských prací žáků 9. ročníků. Ti tak mohli naplno ukázat, co v nich je, a odprezentovat své projekty. Témata a jejich zpracování byla opravdu rozličná. Někteří se detailněji zabývali svým oblíbeným sportem (cyklistika, snowboarding, tanec, judo, box…), jiní zvolili jako své téma některý z koníčků (auta, příčná flétna, film, hasiči…), ale našli se i tací, kteří zvolili téma, o kterém zatím nic nevěděli a chtěli to změnit (pěstování brambor, roubování, podnikání…)

Vybrat z pestré palety výkonů, které nám deváťáci předvedli, tu úplně nejzdařilejší práci nebylo vůbec lehké. I v letošním roce totiž žáci při svých obhajobách podali bravurní výkony, za které by se nemusel stydět ani leckterý dospělý. Vítězem se tak stal každý, kdo svůj projekt zvládl zrealizovat až do konce, překonal trému a postavil se před pětičlennou porotu.

Těmi šťastnějšími a oceněnými se pak stali: Tereza Žabokrtská, Amálie Štefanová, Daniel Čapek, Denisa Dobešová a Lola Matějková.

Všem deváťákům děkujeme a přejeme, aby tuto cennou zkušenost zúročili i při svém dalším studiu.

Komentáře nejsou povoleny.
Z archivu